» O nas

Szukasz energicznego zespołu, który porwie do zabawy Twoich gości?

OTHERSIDE to 6-osobowy zespół muzyczny idealny dla Ciebie!

Dość masz już kiczowatych pseudo-zespołów, których główną cechą jest
oszukiwanie ludzi poprzez odtwarzanie muzyki z playback'u?

MY GRAMY W 100% NA ŻYWO!

Dla nas muzyka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną imprez okolicznościowych tj. wesel, studniówek, bankietów, festynów czy zabaw tanecznych.

Zespół składa się z młodych i energicznych osób, które z pewnością porwą gości do zabawy. Gruntowne wykształcenie muzyczne oraz doświadczenie w różnych zespołach gwarantują naszą fachowość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam na odpowiednie przygotowanie i poprowadzenie Państwa uroczystości. Gramy głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, ale docieramy także do innych zakątków kraju.

Posiadamy atrakcyjny i przekrojowy repertuar, przy którym bawią się wszyscy bez względu na wiek!  Utwory, które wykonujemy na imprezach to polskie i zagraniczne hity ostatnich 50 lat, najnowsze przeboje, które możesz usłyszeć w radio, utwory disco polo, biesiadne oraz tradycyjne piosenki weselne.

Utwory gramy we własnych energetycznych aranżacjach. Na życzenie opracujemy dowolny utwór i zagramy go na Twojej uroczystości.  Zapewnimy profesjonalne nagłośnienie oraz, co najważniejsze, wspaniałą oprawę muzyczną. Zapraszając nasz zespół na swoją uroczystość można być pewnym wyśmienitej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci i będzie miłym wspomnieniem po latach!

Jeśli chcesz aby muzyka grana na Twojej imprezie była na wysokim poziomie, zaangażuj do tego zespół OTHERSIDE! 

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych 
Zaplanuj swój ślub i wesele
wszelkie prawa zastrzeżone OtherSide 2014
zespol-otherside.pl - Najlepszy zespół na Twoją imprezę
mobile: +48 500 688 666     kontakt@zespol-otherside.pl     32-049 Przeginia